Nasıl Satın Alabilirim?Garantili ve orijinal KOPedal ürünlerini edinmek için birden fazla yol mevcuttur. Sabit fiyat politikamız sayesinde ürünü nereden alırsanız alın aynı ücreti ödersiniz. Ve nereden alırsanız alın, orijinal KOPedal ürünlerinde aynı 2 yıl garanti geçerli olmaktadır.

İstediğiniz KOPedal ürününü edinmek için aşağıdaki yollardan size uygun olan birisini güvenle takip edebilirsiniz:

1. GittiGidiyor dükkanımız ile kredi kartına taksitle

KOPedal ürünlerini kredi kartıyla satın almak isterseniz GittiGidiyor.com dükkanımızı ziyaret edebilirsiniz.

GittiGidiyor dükkanımızdan satın alacağınız ürünlerde taksitlendirme seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Gittigidiyor resmi kullanıcı adımız kopedaldukkan'dır. Buradan aldığınız ürünler aynı gün kargolanır.

2. Banka havalesi ve kargo hizmeti yoluyla doğrudan üreticiden

Bulunduğunuz yerde KOPedal bayisi bulunmuyorsa veya bayinin elinde aradığınız ürün yoksa, banka hesap numaralarımızdan birine satın almak istediğiniz ürünün ücretini havale ettikten sonra telefon numaramız veya Skype yoluyla bize ulaşıp isim, telefon ve adres bilgilerinizi verebilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün kargo yoluyla size gönderilecektir. Ürün, kargoya verildikten itibaren en geç 48 saat içinde elinizde olur.
Ürününüz anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo firması ile %35 indirimli olarak gönderilecektir.

3. İstanbul/Topkapı'daki Üretici Satış Noktasına ulaşarak

Üretici satış noktamızda her ürünün kullanımını ayrıntılı olarak öğrenebilir, ürünün çalışmasını görsel olarak görebilir ve henüz piyasaya çıkmamış bazı özel ürünleri de görme şansına sahip olabilirsiniz.

Ayrıca üretici satış noktamızdan kendinize özel olarak üretilmesini istediğiniz KOPedal ürünlerinin siparişini de verebilirsiniz. Üretici satış noktasında stok sıkıntısı yoktur.

4. En yakın bayimize ulaşarak

Tüm Türkiye içine dağılmış bayilerimiz sayesinde orijinal KOPedal ürünlerini görerek satın alabilirsiniz. Sitemizin "Satış Noktaları" bölümünden İstanbul İçi ve İstanbul Dışı bayilerimize ulaşabilirsiniz.Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.